Description
Achiziționarea serviciilor de spălarea lengeriei de pat pentru anul 2023.
Information about the contracting authority
Name
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Fiscal code / IDNO
1007601010530
Address
MD-2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
stradela Haltei 2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 2:31:00 PM
Last edited
1/11/2023 2:38:12 PM
MTender ID
CPV code
98300000-6
-
Servicii diverse
Status
Active
Estimated value without VAT
25,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -