Description
achizitionarea produselor alimentare pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
II Scoala Profesionala N2 Cahul
Fiscal code / IDNO
1008603000459
Address
MD-3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Stefan cel Mare 125
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 11:38:01 AM
Last edited
1/11/2023 11:59:29 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
759,700.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -