Description
Achiziționarea serviciilor de traducere
Information about the contracting authority
Name
Ministerul Educației și Cercetării
Fiscal code / IDNO
1006601000107
Address
MD-2033,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 11:18:39 AM
Last edited
1/11/2023 11:21:35 AM
MTender ID
CPV code
79530000-8
-
Servicii de traducere
Status
Active
Estimated value without VAT
190,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -