Description
serviciilor de reparație externă a dispozitivelor medicale de complexitate înaltă (mentenanță corectivă externă) pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Fiscal code / IDNO
1003600150783
Address
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 11:13:48 AM
Last edited
2/2/2023 12:55:37 PM
MTender ID
CPV code
50420000-5
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi chirurgical
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
492,916.65
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -