Description
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/11/2023 10:35:12 AM
Last edited
1/11/2023 10:37:38 AM
MTender ID
CPV code
15810000-9
-
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Status
Active
Estimated value without VAT
293,523.69
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -