Description
Servicii de reparație și deservire auto pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Comisia Națională a Pieței Financiare
Fiscal code / IDNO
1007601001293
Address
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/10/2023 2:03:38 PM
Last edited
1/16/2023 2:00:00 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
37,500.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -