Description
Achiziționarea produselor petroliere 2023
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Superior al Procurorilor
Fiscal code / IDNO
1016601000164
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/10/2023 1:00:12 PM
Last edited
1/10/2023 1:03:55 PM
MTender ID
CPV code
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Status
Active
Estimated value without VAT
64,500.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -