Description
Servicii de spălătorie auto - REPETAT
Information about the contracting authority
Name
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Fiscal code / IDNO
1015600032824
Address
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/10/2023 12:52:55 PM
Last edited
1/10/2023 2:45:51 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
249,990.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -