Description
Servicii de pază fizică și tehnică, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor existente de semnalizare pază.
Information about the contracting authority
Name
Agentia Rezerve Materiale
Fiscal code / IDNO
1006601000288
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Columna, 118/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/4/2023 4:05:59 PM
Last edited
1/9/2023 4:15:10 PM
MTender ID
CPV code
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Status
Active
Estimated value without VAT
1,684,327.57
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -