Description
Servicii de reparaţie şi întreţinere tehnică a automobilelor ANP pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Administrația Națională a Penitenciarelor
Fiscal code / IDNO
1006601001012
Address
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/3/2023 12:18:46 PM
Last edited
1/3/2023 3:17:26 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
300,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -