Description
Servicii de întreținere și de reparare ale echipamentelor hardware exploatate în cadrul SI al BNM (servere, centrul de rezervă, generator) - REPETAT
Information about the contracting authority
Name
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Fiscal code / IDNO
79592
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/30/2022 2:58:44 PM
Last edited
12/30/2022 3:07:37 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
255,833.34
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -