Description
Spectrofotometru de absorbție atomică cu mod de atomizare în flacără și cuptor de grafit
Information about the contracting authority
Name
I.P. Laboratorul Central de Testare a Bauturilor Alcoolice/Nealcoolice si Produselor Consevate
Fiscal code / IDNO
1003600122658
Address
MD2019,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str. Grenoble 128 lit. "U"
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/30/2022 1:20:02 PM
Last edited
1/9/2023 8:52:57 AM
MTender ID
CPV code
38500000-0
-
Aparate de control şi de testare
Status
Active
Estimated value without VAT
2,030,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -