Description
Achiziționarea produselor alimentare pentru II jumatatea a anului de studiu 2022-2023
Information about the contracting authority
Name
Scoala Profesionala nr.5 din mun. Chisinau
Fiscal code / IDNO
1007600008295
Address
2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Burebista nr.66
Web site
--------
Contact
Name and surname
Mariana Juc
Contact phone
022523467, 022523729, 68387555
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/30/2022 11:12:43 AM
Last edited
12/30/2022 12:19:16 PM
MTender ID
CPV code
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Status
Active
Estimated value without VAT
66,815.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -