Description
Achiziționarea computerelor și tehnicii de birou
Information about the contracting authority
Name
SRL ”Chișinău-gaz”
Fiscal code / IDNO
1003600066037
Address
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 6:00:28 PM
Last edited
1/2/2023 2:31:07 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
2,782,633.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -