Description
Servicii de mentenanța și profilaxie tehnică a echipamentelor poligrafice de tip Xerox
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Fiscal code / IDNO
1005600036924
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 4:26:03 PM
Last edited
12/29/2022 6:00:24 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
120,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -