Description
Mobilier pentru dotarea construcţiilor modulare şi edificiilor reparate, conform necesităţilor Armatei Naţionale
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 4:24:37 PM
Last edited
12/29/2022 5:11:00 PM
MTender ID
CPV code
39100000-3
-
Mobilier
Status
Active
Estimated value without VAT
610,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -