Description
Servicii de transport aerian de pasageri pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Serviciul de Informații și Securitate al RM
Fiscal code / IDNO
1006601000439
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 166
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 4:13:55 PM
Last edited
12/29/2022 4:35:08 PM
MTender ID
CPV code
60400000-2
-
Servicii de transport aerian
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
1,000,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -