Description
Servicii de emitere și livrare a tichetelor de masă pe suport electronic și servicii conexe, pentru perioada 01.01.-31.12.2023
Information about the contracting authority
Name
S.A.”Furnizarea Energiei Electrice Nord”
Fiscal code / IDNO
1015602003305
Address
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
mun.Bălți, str.Strîi, 17/a
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 4:10:23 PM
Last edited
12/29/2022 5:15:58 PM
MTender ID
CPV code
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Status
Planning
Estimated value without VAT
1,096,150.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -