Description
Servicii de încărcare/regenerare cartușelor pentru imprimante
Information about the contracting authority
Name
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Fiscal code / IDNO
1006601004242
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 4:08:57 PM
Last edited
12/29/2022 4:28:57 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
32,958.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -