Description
Achiziționarea serviciilor de verificare metrologică a mijloacelor de măsurare legală
Information about the contracting authority
Name
SRL ”Chișinău-gaz”
Fiscal code / IDNO
1003600066037
Address
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 3:56:16 PM
Last edited
12/29/2022 4:10:31 PM
MTender ID
CPV code
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Status
Active
Estimated value without VAT
11,099,551.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -