Description
Servicii de lichidare a avarierilor la rețele ingenerești și reparații curente în instituţiile subordonate DETS sectorul Centru pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
DETS sectorul Centru
Fiscal code / IDNO
1007601009417
Address
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Bulgară 41
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 3:54:40 PM
Last edited
12/29/2022 4:02:36 PM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Status
Active
Estimated value without VAT
439,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -