Description
Utilaje agricole - tractor și echipament atașat
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI GOTESTI
Fiscal code / IDNO
1007601004858
Address
7326,
MOLDOVA,
s.Goteşti,
Cantemir,
str. Stefan cel Mare nr.22
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 3:48:26 PM
Last edited
12/29/2022 4:04:51 PM
MTender ID
CPV code
16700000-2
-
Tractoare
Status
Active
Estimated value without VAT
872,333.33
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -