Description
Servicii de amenajare si evacuarea deseurilor, servicii de inverzire a orasului Briceni
Information about the contracting authority
Name
Primaria orasului Briceni
Fiscal code / IDNO
1007601004973
Address
MD-4701,
MOLDOVA,
or.Briceni (r-l Briceni),
Briceni,
Or. Briceni, str. Independentei, 28
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 3:33:26 PM
Last edited
12/29/2022 3:37:59 PM
MTender ID
CPV code
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Status
Active
Estimated value without VAT
1,965,600.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -