Description
Produse petroliere pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Fiscal code / IDNO
1007601009657
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 3:22:41 PM
Last edited
12/29/2022 3:45:46 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Status
Active
Estimated value without VAT
278,750.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -