Description
Servicii de verificare tehnică a ascensoarelor pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Fiscal code / IDNO
1003600150783
Address
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 3:17:09 PM
Last edited
12/29/2022 3:24:28 PM
MTender ID
CPV code
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Status
Active
Estimated value without VAT
35,508.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -