Description
Procurarea produselor alimentare pentru IP Gimnaziul-Gradinita,,Igor Cretu " com.Gavanoasa
Information about the contracting authority
Name
IP Gimnaziul-gradinita "Igor Cretu"
Fiscal code / IDNO
1012620011077
Address
MD-5317,
MOLDOVA,
s.Găvănoasa,
Cahul,
s.Gavanoasa
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 3:08:06 PM
Last edited
1/9/2023 5:16:50 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
233,402.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -