Description
Servicii de deservire a ascensorului 5000MR în perioada de garanție 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Fiscal code / IDNO
1003600153360
Address
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Contact
Name and surname
Cecoi Mariana
Contact phone
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 1:01:32 PM
Last edited
12/29/2022 1:04:12 PM
MTender ID
CPV code
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Status
Active
Estimated value without VAT
12,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -