Description
Produselor petroliere pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IM Directia Reparatii si Constructii Drumuri Balti
Fiscal code / IDNO
1011602002506
Address
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal 126
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 12:55:25 PM
Last edited
2/2/2023 11:22:22 AM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
6,098,980.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -