Description
Servicii de deservire tehnică a ascensoarelor pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Aparatul Președintelui Republicii Moldova
Fiscal code / IDNO
1006601003810
Address
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 154,
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 12:23:08 PM
Last edited
12/29/2022 12:41:56 PM
MTender ID
CPV code
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Status
Active
Estimated value without VAT
167,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -