Description
Produse alimentare pentru instituțiile IET (anul 2023)
Information about the contracting authority
Name
Primaria or. Floresti
Fiscal code / IDNO
1007601007192
Address
MD-5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
or. Floresti, str. Stefan cel Mare si Sfint 32
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 12:06:04 PM
Last edited
12/30/2022 2:39:15 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
2,893,239.86
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -