Description
Servicii de întreţinera de iarnă a drumurilor publice locale din r-nul Ocniţa
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Raional Ocnita
Fiscal code / IDNO
1007601009738
Address
MD-7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
str. Independentei, 51
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 11:14:32 AM
Last edited
12/29/2022 11:14:32 AM
MTender ID
CPV code
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Status
Planning
Estimated value without VAT
583,333.33
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -