Description
Servicii de deservire tehnică a ascensoarelor pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Fiscal code / IDNO
1018601000021
Address
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/29/2022 10:56:12 AM
Last edited
12/29/2022 11:17:16 AM
MTender ID
CPV code
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Status
Active
Estimated value without VAT
48,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -