Description
Flori și compoziții florale
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000473
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/28/2022 4:43:51 PM
Last edited
1/6/2023 10:00:00 AM
MTender ID
CPV code
03100000-2
-
Produse agricole şi horticole
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
20,833.33
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2023 -
01 decembrie 2023 -