Description
Servicii de reparare și întreținerea autobuzelor școlare și a unităților de transport a DÎTS Călărași
Information about the contracting authority
Name
DITS Calarasi
Fiscal code / IDNO
1014601000034
Address
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
str.Biruintei 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/28/2022 4:24:11 PM
Last edited
12/28/2022 4:44:23 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
685,600.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -