Description
Produse alimentare pentru semestrul I, anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IP Liceul Teoretic "Constantin Stere" din s.Abaclia, r.Basarabeasca
Fiscal code / IDNO
1012620011538
Address
MD-6711,
MOLDOVA,
s.Abaclia,
Basarabeasca,
str. Independentei, 108
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/28/2022 4:13:30 PM
Last edited
1/3/2023 1:09:59 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
179,200.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -