Description
Consumabile pentru serviciul radiologic (anul 2023)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul raional Sîngerei
Fiscal code / IDNO
1003602150743
Address
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Testimițeanu, 51
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/28/2022 3:06:08 PM
Last edited
12/28/2022 4:26:33 PM
MTender ID
CPV code
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Status
Active
Estimated value without VAT
102,350.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -