Description
Achiziționarea serviciilor de pază fizică și tehnică a Muzeului Național de Artă al Moldovei
Information about the contracting authority
Name
MUZEUL NATIONAL DE ARTA AL MOLDOVEI I.P.
Fiscal code / IDNO
1003600069289
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
31 August 1989 nr.115
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/28/2022 3:05:28 PM
Last edited
12/28/2022 3:05:28 PM
MTender ID
CPV code
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Status
Planning
Estimated value without VAT
478,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -