Description
Servicii de tipărire a formularelor tipizate de documente primare cu regim special
Information about the contracting authority
Name
Editura de Imprimate Statistica
Fiscal code / IDNO
1002600033003
Address
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. București 34
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/28/2022 2:55:36 PM
Last edited
12/28/2022 3:12:28 PM
MTender ID
CPV code
79820000-8
-
Servicii conexe tipăririi
Status
Active
Estimated value without VAT
796,540.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -