Description
Legume pentru simestru I anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul raional Ștefan Vodă
Fiscal code / IDNO
1003608150228
Address
MD4201,
MOLDOVA,
or.Ştefan Vodă,
Ştefan Vodă,
str. N.Testemițanu 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/28/2022 1:26:14 PM
Last edited
12/28/2022 1:34:00 PM
MTender ID
CPV code
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Status
Active
Estimated value without VAT
124,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -