Description
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Information about the contracting authority
Name
IMSP SCMS MPS
Fiscal code / IDNO
1003600150716
Address
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/27/2022 8:10:45 PM
Last edited
12/27/2022 8:19:11 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
180,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -