Description
Produse alimentare necesare pentru instituțiile de educație timpurie din mun.Chișinău, pentru perioada anului FEBRUARIE –IUNIE 2023_REPETAT
Information about the contracting authority
Name
Direcția Generală Educație Tineret și Sport
Fiscal code / IDNO
1007601010600
Address
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei, 99
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/27/2022 5:59:23 PM
Last edited
1/4/2023 2:38:59 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
6,506,303.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -