Description
Servicii de curățenie și igienizare în sediul MAEIE, inclusiv detergenți
Information about the contracting authority
Name
Ministerul Afacerilor Externe şi Integrării Europene
Fiscal code / IDNO
1006601000129
Address
MD-2012 Republica Moldova,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, str. 31 August 1989, 80
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/27/2022 4:02:02 PM
Last edited
1/4/2023 4:50:09 PM
MTender ID
CPV code
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Status
Active
Estimated value without VAT
600,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -