Description
Produse alimentare pentru 2023 (Produse de panificatie, Carne de pasăre si Mezeluri) COP Repetat
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Raional Drochia "Nicolae Testemitanu"
Fiscal code / IDNO
1003607150139
Address
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
bul.Nicolae Testemitanu 2/3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/27/2022 3:32:53 PM
Last edited
12/29/2022 10:04:13 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
700,152.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -