Description
Banda pentru aparatele de casa
Information about the contracting authority
Name
Poșta Moldovei
Fiscal code / IDNO
1002600023242
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/27/2022 3:28:43 PM
Last edited
12/28/2022 10:14:35 AM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
666,666.67
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -