Description
procurarea pieselorde schimb
Information about the contracting authority
Name
Directia Generala Invatamant Cantemir
Fiscal code / IDNO
1013601000048
Address
MD-7301,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
Strada Trandafirilor 2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/27/2022 1:59:53 PM
Last edited
2/24/2023 11:34:21 AM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
274,800.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -