Description
Procurarea produselor alimentare pentru I semestrul a anului 2023
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament temporar al copiilor în situație de risc Drum spre casa
Fiscal code / IDNO
1015601000031
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
Șevcenco 23 B
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/27/2022 12:49:19 PM
Last edited
12/27/2022 12:49:19 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Planning
Estimated value without VAT
272,724.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -