Description
Produse petroliere pentru a.2023, conform necesităților direcțiilor Primăriei mun.Bălți
Information about the contracting authority
Name
Primăria mun. Bălți
Fiscal code / IDNO
1007601003161
Address
3100,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
p-ţa Independenţei, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/27/2022 11:56:31 AM
Last edited
12/28/2022 12:13:16 PM
MTender ID
CPV code
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Status
Active
Estimated value without VAT
538,385.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -