Description
Servicii de asigurare a funcționalității Centrului regional de asistență integrată a copiilor victime/martori ai infracțiunilor, mun. Bălți (pentru perioada ianuarie – iunie a anului 2023)
Information about the contracting authority
Name
Ministerul Muncii și Protecției Sociale
Fiscal code / IDNO
1021601000115
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alecsandri Vasile, 2
Web site
--------
Contact
Name and surname
Cucereanu Diana
Contact phone
+373 22 268 809
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/26/2022 4:39:14 PM
Last edited
12/26/2022 4:42:41 PM
MTender ID
CPV code
75200000-8
-
Prestări de servicii pentru comunitate
Status
Active
Estimated value without VAT
1,141,665.10
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -