Description
Procurarea tehnicii multifuncionale si a echipamentului
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI BACCEALIA
Fiscal code / IDNO
1007601003828
Address
4311,
MOLDOVA,
s.Baccealia,
Căuşeni,
Mihai Eminescu
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/23/2022 5:18:33 PM
Last edited
1/16/2023 3:29:49 PM
MTender ID
CPV code
16710000-5
-
Tractoare agricole cu însoţitor uman
Status
Active
Estimated value without VAT
1,291,166.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -