Description
Amenajarea terenurilor municipale de utilitate publică nr. cad. 0100110.569, 0100110.50 și 0100110.573 situat în mun. Chișinău, sect. Botanica, str. Sarmizegetusa, intersecție cu bd. Decebal (lucrări suplimentare)
Information about the contracting authority
Name
Pretura Botanica
Fiscal code / IDNO
1007601009602
Address
MD-2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Teilor 10
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/23/2022 2:18:55 PM
Last edited
1/4/2023 3:00:00 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
1,147,784.91
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -